Pesemise nõuanded

Selleks, et intiimpiirkonna massaaži oleks mugav teha, palun end vahetult enne seansile tulekut pesta kuna nahal olevad bakterid reageerivad kiiresti uriini- ja väljaheitejääkidele ning võivad seejuures eritada tugevaid ning ebameeldivaid lõhnu.
Kasuta sooja vett ja sobiva pH-ga pesuvahendit ning pese tekkinud vahuga hoolikalt kogu intiimpiirkond, sh lahkliha piirkond ja anuse ümbrus.

Kui sa oled NAINE, siis palun pese õrnalt kõikide nahavoltide sisemus – välimiste ja sisemiste häbememokkade vahelt, sisemiste häbememokkade, kliitori ja kusitiava vahelt, samuti lükka tagasi kõdistipead kattev eesnahk ja pese selle alt. Tuppe seestpoolt ei ole vaja pesta, kuna tupel on isepuhastumise võime ja seal elutsevad piimhappebakterid hoiavad tupekeskkonna tasakaalus.

Kui Sa oled MEES, siis palun lükka tagasi eesnahk ja pese seda seestpoolt, samuti selle all olevat peenisepead, pese ka peenisekeha ja kogu munandite piirkond.

Kui pesemine ei ole tehtud piisavalt, siis jätab terapeut jätab endale õiguse puhastada masseeritavaid piirkondi niiskete intiimsalvrätikutega.

Share