Intuitiivne massaažirännak

Hinnakiri

Kas tunned, et klassikalised massaažid jäävad Sinu jaoks liiga tehniliseks ja tantramassaaž omakorda liiga kaugeks?

Intuitiivne holistiline massaaž võtab kokku kõik, mida olen viimase 10 aasta jooksul massaaži- ja teraapiamaailmas õppinud ja praktiseerinud. See on terviklik ja loominguline lähenemine Sinu kehale ja vaimule, lõdvestades nii tugevaid füüsilisi kui ka emotsionaalseid pingeid.

Seansi kestvus on 90-120 minutit – kujunedes just selliseks, nagu Sina seda hetkel vajad (ilma kella vaatamata). Oma tunnetust järgides loon toetava ja hoidva ruumi ja kasutan erinevaid tehnikaid (klassikalise massaaži, spordimassaaži, tai massaaži, tuina, champi, kupumassaaži ja energeetiliste teraapiate jne suundadest), et saavutada just Sinule sobiv tulemus.

See massaaž toniseerib elutegevust, annab jõudu, leevendab lihaspingeid, parandab vereringet, suurendab vastupanuvõimet haigustele, leevendab ärevust ning loob Sinu ellu positiivseid mõtteid. Läbi igakülgse lõõgastuse ja maanduse saavutad seisundi, mis võimaldab Sul tunda kergust, kõrgeimat rahu ja vaikust!

“Sul õnnestub pakkuda läbi massaaži täielik taaskäivitus minu kehale ja meelele – see on lihtsalt imeliselt hea, ma ei oska seda kuidagi teisiti kirjeldada.” Indrek

 

Share