Teraapiline tantramassaaž

MIS ON TANTRAMASSAAŽ?
MIS MAKSAB?
MIDA ON VAJA TEADE ENNE SEANSILE TULEKUT?
KUIDAS END PESTA?

MIS ON TANTRAMASSAAŽ?

Tänases läänelikus ühiskonnas on inimestel palju erinevaid seksuaalsusega seotud probleeme. Kõik võivad kanda mitmesuguseid pingeid intiimpiirkonnas, mis tulenevad eelnevatest ebakindlusest, võrdlemistest, ebameeldivatest seksuaalkogemustest, väärkohtlemisest, elu jooksul kuhjunud pereprobleemidest, lahutusest, armastuse kontseptsiooniga seotud vääriti mõistmistest, intiimsuse ning puudutuse vähesusest paarisuhtes, lapsepõlves vanemate poolt kogetud häbistamisest, emotsionaalsest sulgumisest või ka lihtsalt igapäevaelu raskustest.

Tantramassaaž on üks massaažiliike ning samas ka teraapiavorm, mille mõju on sügavalt lõõgastav ja transformeeriv. Selle kaudu õpivad nii mehed kui naised vabastama kõike, mis hoiab neid tagasi täielikust eneseväljendusest igal tasandil. Tantratraditsiooni kohaselt peetakse inimkeha templiks ning usutakse, et õige lähenemine kehale võib muuta inimese energeetikat. Seetõttu on inimkeha tervikuna vastuvõetud, ükski kehaosa ei ole teistest taunitavam või häbiväärsem.

Tantramassaaž kombineerib seksuaalenergiat traditsioonilise massaažitehnikaga. Masseeritakse läbi kogu keha oma loomulikkuses, sh intiimpiirkonnad. Siiski, tantramassaaž ei ole seksuaal- ega erootiline teenus ning mehi ejakulatsioonini kindlasti ei vii, sest selle mõte on justnimelt vastupidine – nö tavalist rada vältides on võimalik avastada hoopis midagi uut ja sügavamat rahulolu pakkuvat.
Erinevaid puudutusi saab kasutada selleks, et vabastada pingeid ja äratada keha uinunud olekus energiat ning seeläbi terveneda nii emotsionaalsel kui füüsilisel tasandil, ülimaks eesmärgiks on kogeda teadvuse kõrgemat seisundit. Täielikus kohalolus teostatud puudutuste mõju on kauakestev, aktiveerides kogu keha seksuaalenergia.

Tantramassaaž annab loa tunda naudingut ilma häbita. Sina oled täiuslik ja mis iganes Sinuga ka toimub, see on teretulnud, olgu see siis emotsionaalne vabanemine, sügav lõõgastumine või suurepärane nauding Sinu kehas. Keha kõiki osi masseeritakse ja koheldakse aupaklikult ainult ühesuunaliselt (terapeudilt kliendile), nii et saad õppida täies kohalolus pakutavat vastu võtma.

Võttes omaks oma loomupärased soovid, õppides armastama oma keha (ja kõiki selle osi) ning sisemist ilu ja harmooniat, nõustudes julgelt otsa vaatama sisemistele takistustele täieliku isikliku potentsiaali realiseerimise ees ja lubada endal usaldada omaenda jumalikkust, võib see püha kehaline töö tuua ellu imesid.

Tantramassaaži võtmemõiste on energia – seksuaal- ehk elu- ehk loomisenergia, mis asub meie Sakraaltšakras. Tantramassaaži seansid aitavad järk-järgult äratada keha energiasüsteemi (tšakraid ja meridiaane), mis loob võimaluse seisma jäänud energial levida ja voolata laiali üle kogu keha, tekitades tavapärasest erinevaid emotsionaalselt ja füüsiliselt naudingulisi aistinguid.

Teraapiline toime võib avalduda mitmel tasandil: seksuaalsel, füüsilisel ja emotsionaalsel.

 • Üks tantramassaaži oluline eelis on võime vabastada kehast seksuaalseid ja energeetilisi blokeeringuid: meestel enneaegne ejakulatsioon ja erektsiooni puudumine, naistel iha puudumine, anorgasmia, tundlikkuse puudumine, valulikkus seksimisel ja vaginism. Võib esineda ka teisi blokeeringuid, mis on varjatumad: näiteks huvi puudumine seksi vastu võib olla tingitud sellistest emotsionaalsetest haavadest nagu vägistamine, seksuaalne kuritarvitamine või füüsiliste/emotsionaalsete piiride lõhkumine. Blokeeringud võivad väljenduda meestel ja naistel erinevalt ning võivad olla põhjustatud ka seksuaalsest asjatundmatusest või eelarvamustest, mis tulenevad haridusest, religioonist või sotsiaalsest situatsioonist.
 • Füüsiline efekt: immuunsüsteemi tugevdamine, valude (selja-, kaela-, pea-) leevendamine, lihaspingete vabastamine.
 • Emotsionaalne toime: lisaks füüsiliste pingete kõrvaldamisele aitab tantramassaaž ka emotsionaalset valu leevendada. Võid peale seanssi tunda tunda vähem süütunnet või vähem hirmu. Võib toimuda ka allasurutud emotsioonide vabanemine, subjektiivse õnnetunde ja rahulolu kasv, selgus oma elu erinevate aspektide osas jmt.

Kui tantramassaaži teha teadlikult, käivitades kehas eluenergia, annab see võimaluse väga sügavaks tervistumiseks ning rohkem praktiseerides on võimalik kogeda ka teadvuse nö avardunud seisundeid, kus valitsevad sügav rahu ja harmoonia. Massaaž avardab sensitiivsust füüsilisel ja spirituaalsel tasemel, suurendab meelelisust, enesekindlust ja eneseusaldust, vähendab oluliselt stressi ilminguid ja aeglustab vananemisprotsesse. Tulemusena võib tunda, et mõtete müra peas vaibub ja mõtted on selgemad. Tunned igapäevaselt endas rohkem jõudu ja positiivset energiat ning suudad oma elu igat hetke rohkem nautida.

Tantramassaaži seansid ei ole kunagi täpselt samasugused, vaid sõltuvad igaühe seisundist, valmisolekust ja avatusest, usaldusest terapeudi vastu jm teguritest. Ka iga päev on erinev – see, mis kellegagi konkreetse seansi jooksul juhtub ei ole alati sarnane teiste inimeste kogemustega või eelmise seansiga.
Ei ole olemas eesmärki, milleni jõuda ja ei ole olemas õiget viisi, kuidas end tunda. Tervenemine läbi tantramassaaži – see on teekond, millele klient asub, mitte protseduur, mida tantramassaži terapeut teostab.

Loe ka lisaks tantra kohta.

MIS MAKSAB TANTRAMASSAAŽ?

Minu poolt läbiviidav seanss hõlmab nii põhjalikku tantristliku seksuaalsuse alast nõustamist kui tantramassaaži – see on teekond, mis vajab vastastikust pühendumist ja austust.

Esimese seansi hind on 270 eurot (ca 3 tundi) broneeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 50 eurot (arve alusel), seansile tulles jääb tasuda 220 eurot.

 • Seansi kestvus on ligikaudu 3 tundi (vestlus + massaaž), asukohaga minu kodusalongis Tabasalus.
  NB! Lisaks soovitan planeerida kogu päev selliselt, et saaksid peale seanssi võtta endale aega rahulikult lõõgastumiseks, suunata pilgu sissepoole ja jälgida võimalikke esilekerkivaid reaktsioone.
 • Aja broneerimise järgselt saadan Sulle ANKEEDI, mille palun täidetuna enne seanssi tagasi saata. See on vajalik, et saaksin ülevaate sellest, mis Sinu elus toimub ja on toimunud – ikka selleks, et saaksin Sind parimal võimalikul viisil toetada. Sinu ankeet saab olema turvaliselt käsitletud ja kõrvalistel isikutel puudub sellele ligipääs.
 • Massaažile eelneb vestlus, et vaadata üheskoos üle ankeeti kirjapandu, selgitada välja Sinu hetkeseis ja samuti annan juhiseid selle kohta, kuidas massaaži jooksul oma kehas täielikult lõdvestuda.

Iga järgneva seansi hind on 200 eurot (ca 2 tundi).

Tantramassaaži seansid toimuvad ainult tööpäeviti ja algavad hommikupoolikul. BRONEERIMISEKS kirjuta palun info@delaila.ee.

NB! Seanssi broneerides palun arvestada, et:

 • seanssi saab ootamatu sündmuse (nt haigestumine) korral edasi lükata ühe korra ja kuni 2 nädala võrra, teatades sellest vähemalt 48 tundi ette.
 • broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 48 tundi enne seanssi. Sellest hilisemal ajal tühistamisel või seansile tulemata jätmisel tuleb tasuda seansi täismaksumus.

MIDA ON VAJA TEADE ENNE TANTRAMASSAAŽI TULEKUT?

Seanss toimub rahulikus ja hubases keskkonnas. Sooja massaažiõli (kasutan ainult naturaalset kookos- või seesamiõli), viirukite ja lõõgastava muusika saatel ning toidetuna armastavatest puudutustest saad kogeda oma jumalikku olemust.

Massaaž toimub ilma riieteta, Sinu nõusolekul sisaldab seanss ka Lingami/Yoni (sanskritikeelsed nimetused peenisele ja vagiinale) massaaži, mille teostan professionaalsel tasandil. Nende kehaosadega tegelemine on oluline seetõttu, et palju pingeid ja allasurutud emotsioone asuvad just vaagnapiirkonnas ning tavapärase seksuaaltegevuse käigus jäävad need tihti piisava tähelepanuta – ometi on need kehaosad niisamuti pühad ja ilusad nagu kogu ülejäänud keha.

Hästi oluline on seansi jooksul informeerida mind sellest, kui tunned mistahes aistinguid, mis on liiga intiimsed ja valmistavad Sulle ebamugavustunnet. Pea meeles, et Sa ei pea tegema midagi, milleks Sa veel valmis pole ning ära tunne piinlikkust kui soovid seanssi katkestada/selle kulgu lubatud piirides muuta.

Sinu ainus ülesanne on usaldada end minu kätesse ning hoida maksimaalset lõdvestusseisundit.

NB!

 • Tantramassaaž ei ole seksuaal- ega erootiline teenus, vaid kehateraapia vorm.
 • Seanss EI lõpe meeste ejakulatsiooniga (ja selle suunalised läbirääkimised siin ei aita – selle asemel häälesta end palun selliselt, et lubaksid oma kehal kogeda uusi aistinguid).
 • Massööri seansi ajal ei puudutata.
 • Massöör on täielikult riides.
 • Massaaži tehakse ainult kätega.

Enne seansile tulekut:

 • Ära tarbi samal päeval kohvi, energiajooke, meelemürke ega tubakatooteid.
 • Ära söö kõhtu liiga täis (jäta vähemalt 2 tunnine vahe).
 • Tule värskelt pestuna (ja soovitavalt ka raseerituna – nii on massaaži mugavam ja tulemuslikum teostada). Palun vaata pesemise nõuandeid siit!
Share