Šokolaadiõlimassaaž

Hinnakiri

Meeleolu nullis? Väsimus? Stress? Kuiv ja hall nahk?
Lummava aroomiga meeliülendav massaaž mahešokolaadiõliga. Aitab peletab halva tuju ja stressi, toetab „õnnehormoonide“ serotoniini ja endorfiini tootmist kehas, parandab ainevahetust, vähendab näljatunnet ning niisutab rikkalikult, toniseerib, taastab ja toidab nahka.

Šokolaadiõlimassaaž on üks lõõgastavamaid ja meeliülendavamaid massaaže. See on sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule.

Massaaži tehakse massaažilaual lebades ja kasutades kvaliteetset, sünteetiliste lõhna-, värvi- ja säilitusainetevaba Frantsila mahekakaoga ja mahevaniljega maitsestatud šokolaadiõli ning teisi loodustooteid.

Šokolaadimassaaži tehnikad sisaldavad aeglase ja keskmise tempoga pikki ja sügavaid masseerivaid liigutusi.

Massaaži eesmärgid: šokolaadil ja šokolaadi aroomil on tugev rahustav mõju, mis aitab peletada stressi ja tekitab „õnnehormoone“, samas on tal ka ergutav järelmõju. Šokolaadiõlil on niisutav toime, see parandab ainevahetust, taastab ja toidab nahka. Šokolaad hellitab ka meie maitsepungi lugematul moel. Päikesevaesel ajal rikastab šokolaadimassaaž Sind mõnusa energia- ja hea tuju annusega. Massaaž sobib stressi, halva meelolu, kuiva naha, toonuse ja toitainete puudumise korral.

ŠOKOLAADIÕLI HEAD OMADUSED:
o Niisutab, toidab ja toniseerib nahka. Naha normaalset elutalitlust edendavad šokolaadis olevad mikroelemendid nagu raud, mangaan, kaalium ja kaltsium. Pärast protseduuri on nahk sametiselt pehme. Kakaoubades olevad bioflavonoidid rikastavad nahka A- ja E- vitamiiniga, mis rahustavad, pehmendavad ja ergutavad nahka. Šokolaadi kakao polüfenoolid võitlevad vabade radikaalidega, ennetades naha lõtvumist ja vananemist.
o Loob hea efekti ka siis kui seda kasutada suvel enne ja pärast päevitamist.
o Rahustab ja vallandab keha endorfiinid, mis tekitavad heaolutunde. Endorfiin tekib nii ajus kui ka ajuripatsis, ergutades organismi hormonaalset regulatsiooni ning toimides ühtlasi soodsalt mälule, seksuaaltalitlusele, õppimisele. Samal ajal on endorfiinil ka valu vaigistav ja immuunsust tugevdav toime. Endorfiin stimuleerib naharakke, mis osalevad aktiivselt võitluses naha vananemise vastu ning aeglustab kortsude teket.
o Mõjub närvisüsteemile, stimuleerides serotoniini sünteesi, mis tõstab elutoonust ja takistab depressiooni teket. Serotoniini nimetatakse ka õnnehormooniks. Serotoniin vähendab näljatunnet, stimuleerib lihasteainevahetust, kontrollib küllastustunnet (vähendab söögiisu).
o Sisaldab looduslikke antioksüdante nagu kofeiin ja tanniin. Need mõjuvad hästi vereringele. Sellele lisaks soodustavad need ained rasvade lagunemist ning aitavad seoses sellega vähendada tselluliiti ja üliliigset kaalu.
o Šokolaadi aroom stimuleerib immunoglobuliini “A” teket, mis on mikroobide ja viiruste vastane ning mängib organismi kaitses olulist rolli. Lisaks võtab šokolaadi aroom võtab ära väsimuse, ärritusseisundi, taastab emotsionaalset tasakaalu ja annab rahulolu ning sisemise soojustunde.

Seansi pikkus on 70 minutit.

Tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida 10 korra kuur (seansid üks korda nädalas).

NB! Šokolaadiõli imendub massaaži käigus peaaegu täielikult naha sisse ning samal päeval ei ole soovitatav end pesta – et toimeainete mõju saaks kauem kesta. Kindlasti pane massaažile tulles selga tumedat värvi pesu ja riided, juhuks kui õlijäägid neid määrivad!

Share