Energeetiliste kehablokeeringute vabastamine

Oma elu jooksul oleme rohkem või vähem kogenud nii füüsilisi kui emotsionaalseid traumasid. Emotsionaalsed traumad on seotud meie hirmude, kurbuse, viha, häbi, abituse, mahajäetuse, reedetuse jms negatiivsete emotsioonidega. Need on meie hinnangud (või kellegi teise hinnangud meie kohta, mille oleme omaks võtnud) olukordadele ja meile endile nendes olukordades. Sügavaimad neist on tavaliselt saadud lapsepõlves, kuid tundlikel inimestel võivad nendeks olla ka hilisema elu jooksul kogetud läbielamised.

Kuna meid pole õpetatud traumadest tulenevaid emotsioone ning stressi maandama ja väljendama, kuhjuvad need allasurutuna meie füüsilises kehas. Keha, meel ja vaim aga moodustavad terviku ning peegeldavad meie seisundit erinevatel tasanditel:

  • füüsiliselt tähendab see lihaspingeid ja valu
  • emotsionaalselt stressi ja ebaratsionaalseid hirme
  • energeetiliselt aga eluenergia blokeeringuid valdkonnas, kus trauma saadi

Energeetiliste blokeeringute eemaldamine on kehatöö, mis aitab lihastesse kogunenud energiapaisudel ja emotsioonidel vabaneda ning seisval energial voolama pääseda. Vabanenud energia annab väe elus edasi liikuda valdkondades, kus vahepeal on olnud nö sein ees. Ole valmis, et Sina ise muutud ja Sinu elus hakkavad toimuma muutused.

Tegemist ei ole massaažiga vaid intensiivse kehatööga, mille käigus mõjutan punkte ja piirkondi kehal, kuhu blokeeringud tavaliselt kogunevad – kohad, kuhu alateadvus on traumad nö tallele pannud. Need punktid on enamasti valusad, kuid blokeeringu vabastamise käigus valu väheneb kuni lõpuks kaob.

Energia vabanemise ajal võid kogeda erinevaid aistinguid (surinad, värinad, külma- või kuumatunne, kergus, isegi lõhna- või maitseaistinguid, visuaalseid pilte või värve, energeetilise orgasmi seisundeid), emotsioone (sügav kurbus, nutt, naer jne) või saada selgeid taipamisi, mis sind elus edasi aitavad.

Sügavate ja püsivate tulemuste saamiseks soovitan võtta seda kehatööd kuurina kord nädalas või kord üle nädala vähemalt 3 korda.

 

Share