Kehablokeeringute vabastamine

Oma elu jooksul oleme rohkem või vähem kogenud nii füüsilisi kui emotsionaalseid traumasid. Emotsionaalsed traumad on seotud hirmu, kurbuse, viha, häbi, abituse, mahajäetuse, reedetuse jms negatiivsete emotsioonidega. Need on meie hinnangud (või kellegi teise hinnangud meie kohta, mille oleme omaks võtnud) olukordadele ja meile endile nendes olukordades. Sügavaimad neist on tavaliselt saadud nn kasvatusprotsessi käigus lapsepõlves, kuid tundlikel inimestel võivad nendeks olla ka hilisema elu jooksul kogetud läbielamised.

Kuna meid pole õpetatud negatiivseid emotsioone ning stressi maandama ja väljendama, kuhjuvad need meie füüsilisse kehasse – keha lihastel on tekkinud blokid, mis ei lase energial vabalt voolata (nähtus, mida mõtestas juba 1933. a  Freudi õpilane psühhoanalüütik Wilhelm Reich). Keha, meel ja vaim aga moodustavad terviku ning peegeldavad meie seisundit erinevatel tasanditel:

  • füüsiliselt tähendab see lihaspingeid ja valu
  • emotsionaalselt ärevust, pingesolekut ja ebaratsionaalseid hirme
  • energeetiliselt aga eluenergia blokeeringuid valdkonnas, kus trauma saadi

Kehablokeeringute eemaldamine (de-armouring) on kehatöö, mis aitab lihastesse kogunenud blokeeringutel, energiapaisudel ja emotsioonidel vabaneda ning seisval energial voolama pääseda. Vabanenud energia annab väe elus edasi liikuda valdkondades, kus vahepeal on olnud nö sein ees, ja loa avaneda naudingule. Ole valmis, et Sina ise muutud ja Sinu elus hakkavad toimuma muutused.

Tegemist ei ole massaažiga vaid intensiivse kehatööga, mille käigus mõjutan punkte ja piirkondi kehal, kuhu blokeeringud tavaliselt kogunevad – kohad, kuhu alateadvus on traumad nö tallele pannud. Need punktid on enamasti valusad, kuid blokeeringu vabastamise käigus valu väheneb kuni lõpuks kaob.

Energia vabanemise ajal võid kogeda erinevaid aistinguid (surinad, värinad, külma- või kuumatunne, kergus, isegi lõhna- või maitseaistinguid, visuaalseid pilte või värve, energeetilise orgasmi seisundeid), emotsioone (sügav kurbus, nutt, naer jne) või saada selgeid taipamisi, mis sind elus edasi aitavad.

Sügavate ja püsivate tulemuste saamiseks soovitan võtta seda kehatööd kuurina kord nädalas või kord üle nädala vähemalt 3 korda.

Seansi maksumus on 200 eurot – broneeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 50 eurot (arve alusel), seansile tulles jääb tasuda 150 eurot.

Seansi kestvus on ligikaudu 2 tundi, asukohaga minu kodusalongis Tabasalus.
NB! Lisaks soovitan planeerida kogu päev selliselt, et saaksid peale seanssi võtta endale aega rahulikult lõõgastumiseks, suunata pilgu sissepoole ja jälgida võimalikke esilekerkivaid reaktsioone.

BRONEERIMISEKS kirjuta palun info@delaila.ee.
NB! Seanssi broneerides palun arvestada, et:
  • seanssi saab ootamatu sündmuse (nt haigestumine) korral edasi lükata ühe korra ja kuni 2 nädala võrra, teatades sellest vähemalt 48 tundi ette.
  • broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 48 tundi enne seanssi. Sellest hilisemal ajal tühistamisel või seansile tulemata jätmisel tuleb tasuda seansi täismaksumus.
Share