India peamassaaž CHAMPI

Hinnakiri

Energiapuudus? Unetus? Pingepeavalud? Õlavöötmepinged? Krooniline nohu? Juuksed langevad välja või on elutud?
Champi stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. Puhastab energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehäireid (stress, väsimus, unetus, peavalud, kaela ja õlgade jäikus, silmade väsimine ja tursed, nina- ja kõrvaprobleemid, juuste väljalangemine).

Champi on üks osa iidsest Ayurveda ravimise süsteemist (Champi tähendab hinge). Champissage ehk hingemassaaž on spetsiaalselt eurooplastele loodud peamassaaž, mis hõlmab just neid hindude peamassaaži võtteid, mida lääne inimene tänapäeval vajab.

Massaaži tehakse istudes massaažitolil ja kasutades kvaliteetset külmpress kookosõli. Soovi korral saab massaaži läbi viia ka õlita.

Champi tehnikad sisaldavad energiakanalite käsitlemist, liigutused on pigem silitavad või punktidele vajutavad, sekka hõõrumist ja juuste tuuseldamist. Töödeldakse läbi õlad, õlavarred, käed, kael ja pea.

Massaaži eesmärgid Champi stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. See puhastab energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehäireid.
Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste heas vormis püsimise pärast, vaid ka sellepärast, et ta stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.
Hästi mõjub peamassaaž silmade ja kõrvade probleemidele, puhastab nina-ja kõrvalurkeid, on hea kaela ja õlgade jäikuse korra ning eksamiperioodil ja unetuse puhul kuni vaimse puhastumiseni, lõdvestab ja leevendab peavalu. Peale massaaži muutuvad juuksed tervemaks, paraneb ainevahetus ja lümfiringe ning mõtlemis- ja keskendumisvõime. Lisaks tasakaalustub kesknärvisüsteem ning vähenevad pinged kaelal ja õlgadel.

Seansi pikkus on 40 minutit.

Tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida intensiivne 10 korra kuur (seansid kaks korda nädalas). Tulemuse püsimajäämiseks soovitan paari kuu pärast kuuri korrata.

NB! India peamassaaži ajal peale pandud õli tasub hoida peas 2-24 tundi. Kindlasti võta külmal ajal kaas müts, sest pea on peale massaaži õlist märg!

Share