Klassikaline massaaž

Hinnakiri

Selg annab valusalt tunda? Kael ja õlad on pinges? Pea valutab? Oled stressis ja väsinud?
Klassikaline massaaž vähendab lihaspingeid ja vabastab liigeseid, parandab vere- ja lümfiringet, kiirendab ainevahetust ja tugevdab immuunsüsteemi. Lisaks otsesele mehaanilisele toimele aitab leevendada ka vaimset pinget ja stressi ning tõstab organismi vastupanuvõimet haigustele.

Klassikaline massaaž on traditsiooniline ja enamlevinud massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil.
Massaaži tehakse massaažilaual lebades ja seda võib teha nii õliga, kui ka kuivalt. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ning erinevaid kergeid löökvõtteid. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.

Massaaži eesmärgid on vähendada lihaspinget, korrigeerida lihaspikkust ja -toonust, parandada liigesliikuvust, kiirendada vere- ja lümfiringet, tõsta kudede hapnikuga varustatust, parandada naha, kõõluste, sidemete ja lihaste ainevahetust, eemaldada organismist toksiine (jääkaineid), parendada soolestiku tööd, peletada väsimust, turgutada immuunsussüsteemi, tasakaalustada närvisüsteemi, ning selle läbi ka valusid. Ühtlasi väheneb stress ja tugevneb närvisüsteem, taastub kaotsiläinud energia. Üldmassaaži võib teha igal ajal.

Massaaž on efektiivne ja hädavajalik ka:

  • Kaalu langetada soovivate inimeste puhul: pingutab lõtvunud nahka, parandab lihastoonust ja kiirendab ainevahetust.
  • Sportlastele: paraneb südame töö, suureneb liigeskapslite liikuvus, aitab trennijärgselt ja ka eelselt lihaseid lõdvestada.
  • Sundasendis töötajatele: aitab vabaneda keha teatud piirkondadesse kogunenud lihaspingetest.

Seansi pikkus on kas 40, 60 või 90 minutit.
Pikem seanss sisaldab põhjalikumat seljamassaaži ning parima tasakaalustatuse saavutamiseks täiendavalt jalataldade, kõhu- ja näomassaaži.

Tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida intensiivne 10 kuni 15 korra kuur (seansid kaks korda nädalas). Tulemuse püsimajäämiseks soovitan edaspidi käia seanssidel regulaarsusega üks kord nädalas.

Share