Sisehaljastus

Pakun sisehaljastuse alaseid konsultatsioone ja nõustan siseruumide taimestamisel.

Üle poole aastast veedame siseruumides, seega on hästi läbimõeldud sisehaljastusel oluline roll nii esteetilisest kui ka ruumi mikrokliima ja energeetilise mõju vaatepunktist.

Toalilled võivad avada terve harmoonia maailma, puhastada maja ja kaitsta seda ebameeldivustest. Toalilled aitavad arendada loomingulisi võimeid, mõjuvad hästi südamele ja veresoonkonnale ning füüsilisele, psüühilisele ja inimese energeetilisele seisundile üldiselt. Toalilled vähendavad kodutehnika ja sünteetiliste ainete halba mõju ruumis, puhastades enda ümbrust, loovad mõnusa keskkonna ja kaitsevad ruumi halbade mõjude eest.
Toalille peamiseks organiks, mis mõjub ruumis on lehestik, mis puhastab. Ülejäänud taime osad mõjutavad kodu ja inimese energeetikat, tugevdades või vähendades teatud energiaid, meelitades või tõrjudes neid, muundades või tasakaalustades lainete ja energia tasakaalu.

Kaunilt kujundatud siseruumis mõjub maitsekas ja hästiläbimõeldud taimestus täpina i tähel, samal ajal kui juhuslik taimevalik võib üldmuljele hoopis negatiivselt mõjuda.

Peamine, mida tuleb silmas pidada – toalillede eest tuleb hoolitseda ja kinkida neile oma armastust, vaid siis on neist kindel kaitse paljude eluprobleemide eest :).

Share