Vajalik teada enne tantramassaaži tulekut

Kuidas tantramassaaži seanss toimub?

Massaaži hinnakirja leiad SIIT

Aja broneerimise järgselt saadan Sulle ankeedi, mille palun täidetuna enne seanssi tagasi saata. See on vajalik, et saaksin ülevaate sellest, mis Sinu elus toimub ja on toimunud – ikka selleks, et saaksin Sind parimal võimalikul viisil toetada. 

Seansile eelneb vestlus, et vaadata üheskoos üle ankeeti kirjapandu, selgitada välja Sinu hetkeseis ja samuti annan juhiseid selle kohta, kuidas massaaži jooksul oma kehas täielikult lõdvestuda.

Seanss toimub rahulikus ja hubases keskkonnas, sooja massaažiõli (kasutan ainult naturaalset kookos- või seesamiõli), viirukite ja lõõgastava muusika saatel ning toidetuna armastavatest puudutustest saad kogeda oma jumalikku olemust.

Massaaž toimub ilma riieteta, Sinu nõusolekul sisaldab seanss ka Lingami/Yoni (sanskritikeelsed nimetused peenisele ja vagiinale) massaaži, mille teostan professionaalsel tasandil. Nende kehaosadega tegelemine on oluline seetõttu, et mitmed blokeeringuid ja allasurutud emotsioonid asuvad just vaagnapiirkonnas ning tavapärase seksuaaltegevuse käigus jäävad need tihti piisava tähelepanuta – ometi on need kehaosad niisamuti pühad ja ilusad nagu kogu ülejäänud keha.
Hästi oluline on seansi jooksul informeerida mind sellest, kui tunned mistahes aistinguid, mis on liiga intiimsed ja valmistavad Sulle ebamugavustunnet. Pea meeles, et Sa ei pea tegema midagi, milleks Sa veel valmis pole ning ära tunne piinlikkust kui soovid seanssi katkestada/selle kulgu lubatud piirides muuta.

Sinu ainus ülesanne on usaldada end terapeudi kätesse ning hoida maksimaalset lõdvestusseisundit.

Lisaks soovitan planeerida kogu päev selliselt, et saaksid peale seanssi võtta endale aega rahulikult lõõgastumiseks, suunata pilgu sissepoole ja jälgida võimalikke esilekerkivaid reaktsioone.

NB!

  • tantramassaaž ei ole seksuaal- ega erootiline teenus, vaid teraapia vorm
  • seanss EI lõpe meeste ejakulatsiooniga (ja sellesuunalised läbirääkimised siin ei aita – selle asemel häälesta end palun selliselt, et lubaksid oma kehal kogeda varemtundmata aistinguid ja kogemusi)
  • terapeuti seansi ajal ei puudutata
  • terapeut on täielikult riides
  • massaaži tehakse ainult kätega

Enne seansile tulekut:

  • ära tarbi samal päeval kohvi, enargiajooke, meelemürke ega tubakatooteid
  • ära söö kõhtu liiga täis (jäta vähemalt 2 tunnine vahe)
  • tule värskelt pestuna (ja soovitavalt ka raseerituna – nii on massaaži mugavam ja tulemuslikum teostada)
Share