Tai massaaž

Terviklikkus, tasakaal, tervis ja õnnetunne.
Tai massaaž on Taimaal asuvate budistlike kloostrite munkade poolt sajandeid praktiseeritud traditsiooniline tervendamismeetod. Tai massaaz tegeleb kogu kehaga, koosnedes hingamistehnikatest, õõtsuvatest vajutustehnikatest ja kindlatest tugevatest vajutustest ning venitustest.

Tai massaaži lahutamatuteks elementideks on:

  • Massaaž: vähendab lihaspinget, taastab elastsuse, et koed saaksid piisavalt hapnikku ja toitaineid.
  • Jooga: läbi erinevate joogaasendite-laadsete venitusvõtete taastab lihaste normaalse pikkuse, korrigeerib rühti, taastab liigesliikuvuse ja aitab lihastel toonust hoida.
  • Hingamine: tagab elundite tegevuseks vajaliku gaasivahetuse, tasakaalustab füsioloogilisi protsesse, parandab aju hapnikuga varustatust, normaliseerib südame rütmi ning tõstab meeleolu ja enesetunnet, mõjudes kokkuvõttes rahustavalt ja positiivselt.
  • Meditatsioon: läbi keskendumise eelseisvale tegevusele ja hingamise korrastamise.

Tai massaaž on üks parimatest viisidest terviseprobleemide ennetamiseks ja profülaktikaks.
Massaazi vastuvõtja kogeb mitte ainult lihaste pehmenemist ja liigeste liikuvuse suurenemist, vaid ka erilist rahu ja sügavat lõõgastust, mis kestab veel kaua peale seanssi
.

Tai massaaži seansil ei kasutata õlisid ja massaaži tehakse põrandal matil läbi riiete. Meditatiivsete vajutustehnikatega töödeldakse läbi kogu keha, tehakse mitmesuguseid jooga-positsioonide laadseid venitusvõtteid, kasutades jooga hingamistehnikat ja meditatsiooni. Iga vajutus kestab ühe väljahingamise aja. Vajutamisel kasutab massöör ära ka oma keha raskust. Lisaks labakäe ja sõrmede vajutustele kasutatakse ka jalgu, põlvi ja küünarnukke. Kindlate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö.

Massaaži tulemusena kogeb klient lihaste pehmenemist, liigeste liikuvuse suurenemist ja rahutunnet. Tihti nimetatakse Tai massaaži ka „laisa inimese joogaks” :).

Seansi pikkus on kas 60 minutit või 90 minutit.

Pikem seanss sisaldab rohkem erinevaid võtteid ja tehnikaid, maksimaalse efekti saavutamiseks.

Püsiva tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida 5 kuni 10 korra kuur (seansid üks kord nädalas). Tulemuse püsimajäämiseks soovitan edaspidi käia seanssidel regulaarsusega paar korda kuus.

NB! Massaži tulles pane selga või võta kaasa õhukesed, mugavad ja mittelibedast materjalist riided ja jälgi, et viimasest tugevast toidukorrast oleks möödas vähemalt 2 tundi. 

Teenuse hinnakirja vaata siit.
Share